Wystawa pn. „Świat radia”

 

            Muzeum Ziemi Mogileńskiej w Mogilnie z siedzibą w Chabsku przygotowało profesjonalnie wystawę kolekcjonerską kol. kol. Witolda Błasiaka i Jerzego Krigera pn. „Świat radia”. Otwarcie wystawy w Chabsku 15 listopada 2019 roku o godzinie 17:00. Kolega Jerzy wystawia odbiorniki lampowe po rekonstrukcji a kol. Witek SP2JBJ prezentuje odbiorniki wyprodukowane w Zakładach Radiowych Eltra w Bydgoszczy.

 

Serdecznie zapraszam szanowne koleżanki i kolegów wraz z rodzinami do zwiedzenia wystawy w dniu jej otwarcia.

 

Podał SP2JBJ

Wykaz członków OT04 PZK zgodny na dzień 10.09.2019r

 Baza generowana na podstawie OSEC - opłaconych i zaksięgowanych składek za 2019r do dnia 10.09.2019r.

  W przypadku nieaktualnych danych w bazie , prosimy o wysłanie informacji do Sekretarza -Piotr SP2LQP.

 

 

l.p. znak znak poprzedni imię
1. SO2MKJ   Maciej
2. SO2QBA   Jakub
3. SP2-04-0553 SP2-0553 Daria
4. SP2-0610-BY   Wojciech
5. SP2AEK   Roman
6. SP2AWJ   Wojciech
7. SP2BKX   Marian
8. SP2BLC   Andrzej
9. SP2BOB   Rafał
10. SP2BP   Paweł
11. SP2BPS   Andrzej
12. SP2BUW   Henryk
13. SP2BZ SP2BZK Włodzimierz
14. SP2BZR SP3BZR Jerzy
15. SP2CA SP2FHS Andrzej
16. SP2CBS   Jacek
17. SP2CQV   Andrzej
18. SP2CWO   Józef
19. SP2CZ SP2-04-0605 Zdzisław
20. SP2DB SP2-04-0602 Teresa
21. SP2DDV   Jerzy
22. SP2DDX   Roman
23. SP2DKI   Ireneusz
24. SP2DMT   Miłosz
25. SP2DNT   Norbert
26. SP2DTW SP3DTV Zdzisław
27. SP2EWQ   Aleksander
28. SP2FAX   Kazimierz
29. SP2FCR   Krzysztof
30. SP2FRY   Andrzej
31. SP2FTL   Andrzej
32. SP2GCH SP2-04-0609 Jacek
33. SP2GJI   Andrzej
34. SP2GTJ   Roman
35. SP2GUC   Eugeniusz
36. SP2IHI   Krzysztof
37. SP2IJ   Janusz
38. SP2IM   Anna
39. SP2IWK   Jerzy
40. SP2JAR   Tomasz
41. SP2JBJ   Witold
42. SP2JFF   Wojciech
43. SP2JL   Edward
44. SP2JMR   Piotr
45. SP2JNB   Janusz
46. SP2JNV SP3JNV Bogdan
47. SP2JP SP2DFW Edward
48. SP2JRB   Joanna
49. SP2JVW SP2-7354-BY Jerzy
50. SP2JYR   Ryszard
51. SP2KC   Ryszard
52. SP2LKP   Eugeniusz
53. SP2LKX   Kazimierz
54. SP2LQP   Piotr
55. SP2MGW   Mariusz
56. SP2MKE   Wiesław
57. SP2MKI   Dariusz
58. SP2MKR   Jan
59. SP2MKT   Marek
60. SP2MSA   Sławomir
61. SP2MSM   Zenon
62. SP2NJN   Jerzy
63. SP2NJO   Janusz
64. SP2OFS   Jakub
65. SP2QG   Marek
66. SP2RTA SP2-0428-BY Karol
67. SP2RXH   Waldemar
68. SP2RXV   Wiktor
69. SP2SGA   Adam
70. SP2SGN   Paweł
71. SP2SJ SP2-04-0614 Marcin
72. SP2SWE   Przemysław
73. SP2TDI SQ2YBF Janusz
74. SP2TNO   Marek
75. SP2UKA   Aleksander
76. SP2UKB   Czesław
77. SP2UKD   Dariusz
78. SP2UKH   Piotr
79. SP2UKT   Damian
80. SP2WH SQ2AHJ Henryk
81. SP2WIO   Jerzy
82. SP2WIW   Jan
83. SP2WKB   Leszek
84. SP2X SP2EXN Jan
85. SP9GCZ SP2GCZ Ryszard
86. SQ2AHL   Tadeusz
87. SQ2BNT   Adam
88. SQ2BNW   Zbigniew
89. SQ2DYF   Leszek
90. SQ2DYL   Łukasz
91. SQ2ETN   Zbigniew
92. SQ2FRD   Marek
93. SQ2FRG   Marcin
94. SQ2FRQ   Mikołaj
95. SQ2HCE   Mariusz
96. SQ2HCK   Grzegorz
97. SQ2ICT   Tomasz
98. SQ2JJ   Jagoda
99. SQ2JK   Krzysztof
100. SQ2KLU SP2-04-0586 Daniel
101. SQ2KLX SP2-0571 Szymon
102. SQ2LKI   Jan
103. SQ2LXB   Józef
104. SQ2RCE   Krzysztof
105. SQ2SM   Sebastian
106. SQ2TOM SP2-0534-BY Tomasz
107. SQ2WPD   Krzysztof
108. SQ2WSZ   Wojciech
109. SQ2ZE   Maciej
110. SP0PZK   Polski Związek Krótkofalowców Sekretariat ZG
111. SP2KCW   Inowrocławski Klub Krótkofalowców SP2KCW
112. SP2KFW   Klub Łączności LOK SP2KFW
113. SP2KPD   Pałucki Klub Krótkofalowców w Żninie
114. SP2PAQ   Klub Łączności PZK w Białych Błotach
115. SP2PBM   Klub Krótkofalowców ENIGMA
116. SP2PBY   Bydgoski Oddział PZK
117. SP2PIK   Regionalny Klub Krótkofal. Pomorza i Kujaw
118. SP2PUT   Akademicki Klub Krótkofalowców przy UTP
119. SP2ZAO   Harcerski Klub Łączności DROMADER
120. SP2ZCH   Harcerski Klub Łączności FERRYT
121. SP2ZCI   Harcerski Klub Łączności EMITER

 

Wykaz znaków które nie posiadają prawidłowego adresu email w bazie OSEC.

 

1. SP2X

2. SP2DDX

3. SP2GUC

4. SO2MKJ

5. SP2DM

6. SP2UKA

7. SP2EXN

8. SP2SGL

9. SP2DDV

 

Wymienione osoby proszone są o aktualizację danych w bazie OSEC pod adresem Piotra SP2LQP.