Kalendarz wydarzeń

Poprzedni miesiąc Poprzedni dzień Następny dzień Następny miesiąc
W roku W miesiącu W tygodniu Według dnia Szukaj Przejdź do miesiąca
Komunikat Zarządu Oddziału Bydgoskiego PZK
Od Środa, 04 Wrzesień 2019 -  08:00
Do Środa, 11 Wrzesień 2019 - 17:00
Odsłon : 249
Utworzył Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  1. W związku z dużymi utrudnionymi w komunikacji w Bydgoszczy wtorkowe spotkania Koleżanek i Kolegów w Oddziale przenosimy od dnia 10 września br. na godz. 17:00 do 19:30. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniach w siedzibie Oddziału.

  2. Pragniemy poinformować, że w dniu 10 września o godz. 20:30 zostaną wznowione „Informacje lokalne Oddziału Bydgoskiego PZK”, które będą nadawane na przemienniku bydgoskim SR2BG częstotliwość 145,725 MHz.

  3. W miesiącu wrześniu w planie Zarządu Oddziału zastały zaplanowane III Otwarte Zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa. Odbędą się one w dniu 21 września br. na strzelnicy w miejscowości Godawy (okolice Żnina). Godzina rozpoczęcia pierwszej konkurencji wyznaczono na 10:00. Przewidziano następujące konkurencje:

- młodzież do 18 roku życia – karabinek i pistolet bocznego zapłonu,

- kobiety – karabin kbkAK i pistolet – centralny zapłon,

- mężczyźni – karabin kbkAK i pistolet – centralny zapłon,

- konkurencja rodzinna – wyniki uzyskany przez dziecko, żonę i męża dadzą wynik końcowy.

Zwycięscy poszczególnych konkurencji otrzymają puchary i dyplom a za 2 i 3 miejsca dyplomy.

Czekamy na zgłoszenia uczestników do dnia 19.09 na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. +48 695 140 355 lub na strzelnicy w dniu zawodów w godz. 9:00 do 9:45.

Chętni będą mogli strzelać z broni historycznej po wniesieniu dodatkowej opłaty za amunicję. Będzie pracowała stacja klubowa SP2ZCI na falach KF i UKF.

Szczegółowy regulamin zawodów zostanie umieszczony w dniu 10 września na stronie Oddziału http//ot04.pl/ oraz odczytany w Informacjach Lokalnych.

Zapraszamy do wzięcia udziału w zawodach Koleżanki, Kolegów, dzieci z Naszego Oddziału i sąsiednich. Do spotkania w Godawach.