Komunikat radiowy OT04 10 2020

Informacje lokalne Oddziału Bydgoskiego PZK – październik 2020 r.

  1. Przywitanie – Witam bardzo serdecznie Koleżanki i Kolegów słuchających „Informacji Lokalnych Zarządu Oddziału Bydgoskiego PZK”. Mam nadzieję, że jesteśmy dobrze odbierani. 
  1. Zarząd Oddziału pragnie poinformować, że wznawiamy spotkania we wtorkowe popołudnia w siedzibie Oddziału przy ulicy Modrzewiowej 25 w Bydgoszczy. Serdecznie zapraszamy w godzinach od 17:00 do godziny 19:30. Będzie nam bardzo miło spotkać się z Wami w gościnnych progach Oddziału. Serdecznie zapraszamy do spotkań radiowych na pasmach UKF i wymiany doświadczeń. Duże grupy koleżeństwa spotykają się codziennie na przemienniku pałuckim 145,750 MHz – grupa Inowrocławska – godzina 9:00 czasu lokalnego oraz na częstotliwości 145,450 MHz – grupa Bydgoszczan o godzinie 21:00 czasu lokalnego. 
  1. W związku z pracami konserwacyjnymi budynku, na którym jest zainstalowany przemiennik SR2BG informujemy, że lokalne informacje z życia Oddziału Bydgoskiego PZK nadawać będziemy do odwołania w paśmie 2 metrów na częstotliwość 145,550 MHz w każdy drugi wtorek miesiąca o godz. 20:30. Serdecznie zapraszamy do słuchania informacji lokalnych opisujących wydarzenia z życia Naszego Oddziału. Zapraszamy do przesyłania swoich spostrzeżeń i opinii o informacjach. Jednocześnie zwracamy się z prośbą o przesyłanie materiałów do emisji na falach UKF z działalności środowisk w Naszym Oddziale.
  2. Gościnne progi Klubu Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych RP w dniu 1 października gościły krótkofalowców Oddziału Bydgoskiego Polskiego Związku Krótkofalowców. W tym dniu odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie członków Oddziału Bydgoskiego PZK. Celem NWZ było wybranie delegatów na Krajowy Zjazd Delegatów PZK i ich zastępców. W trakcie zebrania kol. Witold SP2JBJ zapoznał zebranych z działalnością Zarządu Oddziału.

Podczas Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Oddziału Bydgoskiego PZK kol. kol. na pierwszym planie Grzegorz SQ2HCK (z lewej) Krzysztof SP2KRZ (z prawej), w głębi Leszek SP2WKB

Foto. Witek SP2JBJ