Regulamin otwartych zawodów strzeleckich

Regulamin otwartych zawodów strzeleckich

O Puchar Prezesa Bydgoskiego Oddziału PZK”

W dniu 21 września 2019 r. w miejscowości Godawy gm. Żnin na strzelnicy Stowarzyszenia Godawianie zarząd Oddziału Bydgoskiego PZK organizuje i serdecznie zaprasza na spotkanie towarzysko-rodzinne połączone z „III Zawodami Strzeleckimi o Puchar Prezesa Bydgoskiego Oddziału Polskiego Związku Krótkofalowców”. W zawodach mile widziani są członkowie Naszego Oddziału wraz z rodzinami. Oczekujemy na gości z sąsiednich oddziałów, a także osoby niezrzeszone w PZK. Rejestracja zawodników rozpoczyna od dnia 11 września br. w Internecie lub telefonicznie. Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 695 140 355 do kol. Witka sp2jbj. W dniu zawodów można dokonać będzie rejestracji w godz. 9:00 do godz. 9:45. Zawody rozpoczynamy o godz. 10:00. Strzelanie odbędzie się z broni długiej i krótkiej w następujących grupach:

- kobiety – broń centralnego zapłonu długa (kbkAK) i krótka (CZ10C i F, Glock);

- mężczyźni – broń centralnego zapłonu długa (kbkAK) i krótka (CZ10C i F, Glock);

- dzieci i młodzież (12 – 18 lat – broń bocznego zapłonu krótka i długa);

- wielobój rodzinny (tato, mama i dziecko).

Do punktacji zaliczane są dwa strzelania (broń centralnego zapłonu długa i krótka). Osoba zdobywająca największą liczbę punktów z każdej grupy otrzymuję puchar Prezes Oddziału Bydgoskiego PZK wraz z dyplomem. Za II i III miejsce w poszczególnych grupach dyplomy.

Wszystkie osoby uczestniczące w zawodach strzeleckich wnoszą następujące opłaty:

- startową (udział w strzelaniu) od osoby dorosłej – 35 zł.;

- startową (udział w strzelaniu) od dzieci (od 12 roku życia) – 15.00 zł.

- towarzyską (bez udziału w strzelaniu) od uczestnika zawodów powyżej 7 roku życia – 10 zł.

Organizatorzy w ramach wniesionych opłat zapewniają:

- dla osób strzelających 13 strzałów z każdego rodzaju broni dla danej grupy;

- wszyscy uczestnicy otrzymają porcję grochówki oraz pieczywo.

Chętni będą mogli strzelać z broni historycznej po wniesieniu dodatkowej opłaty za amunicję. Będzie pracowała stacja klubowa SP2ZCI na falach KF i UKF.

Kiełbaskę lub inne produkty do grillowania uczestnicy przywożą we własnym zakresie. Zadbajcie o napoje, ponieważ na strzelnicy brak prądu nie pozwala na przygotowanie herbaty bądź kawy.

ZAPRASZAMY!

Prezes OB PZK

Witold Błasiak SP2JBJ