Aktualności

 

 

 

Miło nam poinformować , że uruchomiliśmy lokalny informator dla członków oddziału OT04 PZK.

 

Informator będzie rozsyłany w formie krótkich informacji , ważnych dla oddziału terenowego.

Każdy z członków oddziału OT04, który podał prawidłowe dane email do bazy OSEC, został z automatu dopisany do naszej listy.

W przypadku braku zainteresowania tematem, po odbiorze pierwszej wiadomości i każdej kolejnej , odbiorca może zrezygnować z otrzymywania wiadomości częściowo, w całości, włącznie z blokadą adresu email w systemie i wykasowaniem swoich danych.

Pierwsza wiadomość testowa , przypominająca jednocześnie o zmianach w składkach na 2018 rok została wysłana w dniu 23/24.11.2018.

Z informacji zwrotnej wynika , że z powodów błędu w adresie lub serwerze email, wiadomości nie otrzymało 21 stacji / odbiorców.

Członkowie oddziału OT04 , którzy nie otrzymali wiadomości, a są zainteresowani otrzymywaniem informacji, proszeni są o przysłanie do administratora www.ot04.pl właściwego adresu email. W przeciwnym wypadku nie będzie możliwe przesyłanie informatora OT04 do tych osób.

Jednocześnie informuję ,że rozsyłane informacje w biuletynie są informacjami organizacyjnymi tyko dla członków oddziału OT04 PZK i nie obejmują informacji zawartej w definicji handlowej,  obowiązującej Ustawy o ochronie danych osobowych.

 

 

 SP2JAR

 

Szanowne Koleżanki, szanowni Koledzy, szanowni odwiedzający stronę,

wraz ze zmianą adresu strony oddziałowej nastąpiła zmiana jej wyglądu, układu i przede wszystkim osoby ją tworzącej. Stronę „starą” prowadził Romek SP2DDX i postanowił zawarte na niej materiały (te, które uznaje, że są jego autorstwa) przenieść w inne miejsce w sieci, a nie umieszczać na obecnej stronie oddziałowej. Ponieważ były wśród nich takie, które zawierały treści istotne z punktu widzenia oddziału jako tworu posiadającego swoją tożsamość, budowaną m.in. działaniami naszych członków, różnymi wydarzeniami, w których braliśmy udział – chcemy te informacje odtworzyć na nowej stronie. Dlatego zwracamy się jako Zarząd Oddziału z prośbą o przesyłanie informacji i zdjęć dotyczących minionych wydarzeń

oddziałowych. Szczególnie o tych najdawniejszych, bo o nich pamięć zaciera się coraz bardziej. Ale i te sprzed kilku lat też warte są przypomnienia. Zjazdy oddziałowe, spotkania, imprezy klubowe, a również informacje bieżące. Opisy, relacje i zdjęcia do nich (też opisane!) – takie materiały, jakie możecie i czujecie się na siłach przygotować. Wybór należy do Was. Najlepiej w postaci elektronicznej jako pliki tekstowe i zdjęcia cyfrowe. W przypadku skanów tradycyjnych fotografii – oczekujemy ich w rozdzielczości przynajmniej 300 dpi. Jeżeli forma cyfrowa jest niedostępna dla autora, przyjmujemy też dokumenty archiwalne i materiały pisane w formie tradycyjnej, papierowej i takież zdjęcia. W takiej sytuacji jeżeli przysyłający zastrzeże sobie zwrot materiałów, szczególnie zdjęć i dokumentów – po zeskanowaniu odeślemy!

Adres do wysyłki materiałów elektronicznych : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,

tradycyjnych papierowych Piotr Eichler SP2LQP, ul. Łużycka 18, 89-620 Chojnice.

 

Regulamin umieszczania materiałów na stronie OT04.