Kalendarz wydarzeń

Poprzedni miesiąc Poprzedni dzień Następny dzień Następny miesiąc
W roku W miesiącu W tygodniu Według dnia Szukaj Przejdź do miesiąca
Nadzwyczajne Walne Zebranie BO PZK - ODWOŁANE
Piątek, 03 Kwiecień 2020, 17:00 - 19:00
Odsłon : 490
Utworzył Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

Zarząd Bydgoskiego Oddziału PZK podjął decyzję, by nie organizować NWZ członków 3 kwietnia 2020 r. Na ten moment przekazujemy ten krótki komunikat, aby jak najszybciej o tym fakcie poinformować członków Oddziału. W najbliższych dniach do każdego dotrze szczegółowa informacja na ten temat.

 

Piotr Eichler SP2LQP sekretarz BO PZK

 

 

Tekst pierwotny informacji

 

Zarząd Bydgoskiego Oddziału Polskiego Związku Krótkofalowców na podstawie §35 oraz §36 ust. 1 lit. d statutu PZK zwołuje na dzień 3 kwietnia 2020 r w pierwszym terminie o godzinie 17:00 Nadzwyczajne Walne Zebranie członków. Celem NWZ jest dokonanie wyboru delegatów na Krajowy Zjazd Delegatów PZK i ich zastępców w związku z wygaśnięciem kadencji dotychczasowych. NWZ odbędzie się w Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu w Bydgoszczy, ul. Gdańska 5.

 

Na podstawie §37 ust. 1 statutu PZK w przypadku braku w pierwszym terminie co najmniej połowy ogólnej liczby członków BO PZK drugi termin NWZ członków wyznacza się na 3 kwietnia 2020 r. o godzinie 17:15.

 

Zgodnie z §35 ust. 8 zawiadomienie każdego członka o terminie NWZ zarząd Oddziału dokona na podany przez członka BO PZK adres mailowy (§55 Regulamin członkowskiego Polskiego Związku Krótkofalowców).

 

Sekretarz Bydgoskiego Oddziału PZK

Piotr Eichler SP2LQP